053-5454054
ספריות גבס

ספריות גבס

עבודות מגבס מהוות כיום פיתרון יעיל, נפלא וזול למגוון עיצובים בחלל הבית או המשרד. על אף שמחיר הגבס הוא זול, בכל זאת הוא משמש כחומר עבודה בעל יתרונות עצומים, ואחד הבולטים ביניהם בא לידי ביטוי בגמישות הגבוהה שלו והאפשרות ליצור באמצעות שלל עיצובים לרבות פינות מעוגלות וצורת לא שגרתיות שאין שום אפשרות לבצע עם חומרי גלם אחרים. טכניקות העבודה בגבס גם הן מרובות ולמרות החזות העדינה של הגבס, הוא עדיין משמש כחומר חזק ויציב במיוחד, אם רק יודעים להכינו כראוי וכשורה.
 

ספריות גבס

בחירת ספריות לבית

בתחום העיצוב בגבס, ספריות גבס נחשבות כיום לפיתרון יפה וייחודי, וניתן ליצור מחומר הגלם הבסיסי הזה מגוון רחב של ספריות אם לא אינסופי כמעט. המקום הרב שהספרייה תופסת בחלל הוא המקור לבעיה המרכזית שעולה בעת בחירה של ספרייה לבית. ספרייה גדולה אומנם יעילה במיוחד, אך היא יכולה לכסות את כל הקיר ובמקרים מסוימים גם לבלוט ממנו. מנגד, ספרייה קטנה מדי איננה יעילה בהתייחס לשימוש שבגינו נרכשה, כלומר בהתייחס לייעודה לאחסן ספרים ועוד חפצים שונים.

מדוע לבנות מגבס את הספרייה בבית? כמו כן אין זה קל למצוא ספריה בגודל לא סטנדרטי, ולא אחת אין היא משתלבת כראוי בחזות העיצוב הכוללת של חלל הסלון או החדר שבו היא אמורה להימצא. לעיתים הספרייה תבלוט בהתייחס לשאר הרהיטים בבית, בצורה לא סימטרית ובלתי אסתטית. ספריות גבס מעניקות מענה לכל הצרכים שהוזכרו לעיל. ניתן לבנות את הספריות בהתאם לגודל המבוקש, לגובה הרצוי ואף לעומק הנדרש. כמו כן, ישנה אפשרות לשלב את הספרייה עם ויטרינה, מזנון, מסגרת פלזמה כאשר התוצאה היא אחידה ואסתטית תמיד.

 עיצוב בגבס

האחים אריאלי

האחים אריאלי היא חברה המתמחה בתחום עבודות הגבס ומציעה בין השאר יעוץ ותכנון לגבי שילוב ספריות גבס בבית. מלבד תחום הגבס, החברה מתמחה בתחום הצבע, הבריקים והחשמל. כל העבודות שהיא מבצעת נעשות ברמת הביצוע הגבוהה ביותר ועל בסיס הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. החברה צברה ניסיון בתחום של למעלה מעשרים שנה ומציעה ללקוחותיה ליהנות מכל היתרונות הטמונים בדבר.