053-5454054
תקרות גבס מעוצבות

תקרות גבס מעוצבות

כיום ניתן לעצב באמצעות גבס כמעט הכול ובתוך כך גם את תקרות הבית. תקרות גבס מעוצבות מגיעות כיום במגוון מאד רחב של עיצובים, סגנונות ודגמים שונים שמסוגלים להפוך כל חדר למעניין הרבה יותר, ייחודי, פשוט ויפיפה. בזמן שאנו מתכננים לעצב את חללי הבית השונים מחד ובפרט בעזרת שימוש בגבס, עלינו להישיר מבט ולחשוב היטב על כל אותן הפינות האפשריות ואיך למעשה אפשרות להפוך אותן ליפות ומושלמות עד כמה שניתן. אולם חשוב גם במקביל לזכור להרים את הראש מעלה.

תקרות גבס מעוצבות ברמה גבוהה


עיצוב התקרה וחשיבותו

padding:5px;גם התקרות כיום הפכו לאלמנט מרכזי וחשוב מאד במסגרת עיצוב הבית. וכראייה לכך ניתן להבחין בלא מעט עיצובים בגבס על גבי התקרה בבתי עסק שונים דוגמת בתי קפה ומסעדות. גם בחלל המגורים הפרטי ניתן לעשות כן ולהפוך את התקרה החלקה, המשמימה והרגילה לתקרה מודרנית ומעוצבת. אפשרויות עיצוב התקרה בעזרת גבס הן רבות ומגוונות וניתן למעשה לבחור בכל סגנון עיצובי בו חשקה נפשכם. גבס הוא חומר גלם בסיסי, רך מאד וגמיש לעבודה, זאת כמובן אם מדובר בקבלני גבס מיומנים שעובדים איתו.

עיצוב תקרוות בגבס


יתרונות העיצוב בגבס

אז איך למעשה ניתן לשדרג את מראה הבית בעזרת עיצוב התקרה בגבס? כדי לענות על כך ברצוננו למנות את יתרונות העיצוב של תקרה בגבס. ראשית מדובר בתרומה משמעותית לחזות דקורטיבית וייחודית יותר לא רק לתקרה אלא לכל הבית. שנית תקרות גבס מעוצבות חוסכות לא מעט אנרגיה מכיוון שבין התקרה המקורית לזו מהגבס משאירים חלל קטן והאוויר אשר כלוא באזור זה שומר על אקלים נוח בחלל הנתון ומייתר את הצורך לחמם או לקרר יתר על המידה את החלל.

עיצוב בגבס


האחים אריאלי

חברת האחים אריאלי מזמינה אתכם להתרשם משלל פתרונות עיצוביים בעולם הגבס הכוללים בין השאר תקרות גבס מעוצבות. החברה מתמחה לא רק בתחום הגבס אלא גם בתחום הצבע, הבריקים והחשמל למעלה מעשרים שנה. האחים אריאלי היא חברה שמקפידה על רמת ביצוע גבוהה במסגרת העבודות שמבצעת על בסיס הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק ושיטות העבודה החדישות והמודרניות ביותר.